Valda Dombrovska uzruna

Valda Dombrovska uzruna

Lasīt vairāk...

Ulda Oša uzruna

Ulda Oša uzruna

Lasīt vairāk...

Spīdolas balva ekonomikā 2012

Kopš 2003. gada, kad apvienība atjaunoja Spīdolas balvu ekonomikā, tā tiek piešķirta par konkrēta cilvēka – valstsvīra, uzņēmēja vai sabiedriskā darbinieka ieguldījumu ekonomiskās brīvības veicināšanā Latvijas tautsaimniecībā.

Ekonomistu Apvienības 2010 Spīdolas balvu ekonomikā šogad saņēma Roberts Ķīlis. Apbalvojums laureātam piešķirts par konkurētspējīgas izglītības vīzijas radīšanu un pirmajiem panākumiem, reformējot nozari kvalitatīvas izglītības virzienā.

“Ministrijas reorganizācija, līdzekļu koncentrācija ilgtspējīgos profesionālās izglītības projektos, studiju virzienu stingrāka akreditācija, pedagogu darba kvalitātes sasaiste ar atalgojumu – šie ir pirmie darbi, kam svarīgs ir kvalitatīvs turpinājums. Aktīvi diskutējot ar skolēnu vecākiem, dažādu nozaru ekspertiem un sociālajiem partneriem, Ķīlim izdevies gūt ievērojamu sabiedrības atbalstu, kas ir svarīgi”, norādīja Ekonomistu Apvienības 2010 prezidents Ojārs Kehris.

Spīdolas balvas ekonomikā 2012 pasniegšanas ceremonija notika 15. novembrī.

R. Kīļa uzruna

Fotogalerija

Iepriekšējo gadu balvas laureāti ir Mihails Hazans, Rūta Dimanta, Juris Biķis, Andrejs Žagars, Vaira Vīķe – Freiberga, Ingrīda Blūma, Bertolds Fliks, Einars Repše un Andris Šķēle.

logotipi_www.jpg